OHSAS 18001 Sevinci Kokteylle Kutlandı

BTC işletme faaliyetlerini, “Önce Sağlık ve Emniyet” sloganıyla yürüten BIL, bu duyarlılığını OHSAS 18001 uluslararası kalite standardı belgesiyle tescillendirdi. Kalite belgesini bir kokteylle kutlayan BIL personelinin coşkusu görülmeye değerdi.

Dünya standartlarında hizmet anlayışıyla çalışmalarını sürdüren BIL, kalite standartlarını, uluslararası sertifikalarla belgelendiriyor. İlk olarak 2008’in Şubat ayında çevresel duyarlılığını, ISO 14001 uluslararası standart belgesi ile tescilleyen BIL, uluslararası İşçi Sağlığı ve İş güvenliği standardı olan OHSAS 18001 sertifikasına hak kazandı. “Önce sağlık ve emniyet” sloganıyla yürütülen BIL işletme çalışmalarında birinci öncelik insana veriliyor...

Sağlık emniyet duyarlılığının OHSAS 18001 sertifikasıyla belgelendirilmesi, BIL yemekhanesinde verilen kokteylle kutlandı. Belgelendirme sürecinde yoğun emek sarfeden personele sertifikaların verildiği kokteylde, BIL Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Başkanı Salih PAŞAOĞLU personele hitabetti.
PAŞAOĞLU; “ Bugün yine bir başarı kutlamasında beraberiz. Bu beraberliklerimiz sürekli artıyor ve bu da bizi mutlu ediyor. OHSAS 18001 işçi sağlığı ve iş güvenliği alanında uluslararası bir standardın belgesi. Bu standardın belirlediği unsurlar, işletmenin başından beri bizim zaten benimseyerek ve özümseyerek uyguladığımız uygulamalar. Biz bütün çalışmalarımızı, uluslararası standartlarda ve bu standartlara da inanarak yürütüyoruz. Çevresel duyarlılığımızı ISO 14001 belgesiyle zaten  belgelemiştik. Çok yakın zamanda da ISO 9001 kalite belgesini alacağımıza inanıyorum.
Kalite standartları dinamik bir süreci ifade ediyor. Bizler de bu dinamik süreçte sürekli gelişen yapımızı koruyacağız. Bu başarı hepimizin, hepinizi yürekten kutluyorum.”
şeklinde konuştu.