IPETGAS 2009’da BIL Standına Büyük İlgi

IPETGAS 2009, Türkiye 17. Uluslararası Petrol ve Doğal Gaz  Kongre ve Sergisi, 13-15 Mayıs 2009 tarihlerinde gerçekleşti. Kongrenin bronz sponsorlarından olan BIL, açtığı standın yanında, bilimsel katılımıyla da ilgi çekti.

Petrol ve doğal gaz sektöründe görev alan yerbilimci, mühendis ve yöneticilerimizin bilgilerini güncellemek, sektör çalışanları ile fikir alış verişinde bulunarak deneyimlerini paylaşmalarını sağlamak, Türkiye ve Türkiye'ye yakın coğrafyaların petrol ve doğal gaz potansiyeli ile enerji arz güvenliğine ilişkin konuları tartışmak amacıyla düzenlenen kongre bu yıl Ankara Sheraton Otelde toplandı.

13 Mayıs günü yapılan kongrenin açılış toplantısına Genel Müdürümüz Salih PAŞAOĞLU, Genel Müdür Yardımcılarımız İzzet Dündar ve Fazıl Şenel’le birlikte katıldı. Toplantının ardından fuar alanında yer alan BIL standını gezen Genel Müdürümüz ve direktörlerimiz, protokol fuar gezisi esnasında da misafirlerimizle bizzat ilgilendiler. Üç gün boyunca açık kalan BIL standı, ziyaretçilerin yoğun ilgisi ve beğenisini kazandı.

Bilimsel toplantılara  Salih BAYRAKTUTAN ve Talha PAMUKÇU Beylerin sunumlarıyla katkı sağlayan BIL’e, organizasyon komitesince plaket verildi.