BIL Uluslararası Enerji Kongresinde

"Energy Is Future" - "Enerji Gelecektir" konseptiyle bu yıl altıncısı düzenlenen Uluslararası Enerji Kongre ve Fuarına bronz sponsor olan BIL, etkin katılım gerçekleştirdi.

Konrede Genel Müdürümüz Dr. M. Atıf ÇAY; "Türkiye'nin Boru Hatlarıyla Petrol Taşımacılığında BIL Tecrübesi" başlıklı bir sunum yaptı. Sunumunda, BTC Türkiye kesimi işletmesinde gelinen nokta ve kilometre taşlarına değinen Çay, uluslararası standartlarda ve %100'e yakın bir verimlilik oranıyla gerçekleştirilen işletmenin, ülkemizin geliştireceği yeni projelerin önünü açtığını belirtirken, BIL olarak bu yeni projeleri işletmeye hazır ve talip olduğumuzun altını çizdi.

Genel Müdür Yardımcımız Doç. Dr. Bülent İNANÇ gerçekleştirdiği sunumda, geleceği şekillendiren enerji projelerinin, ancak Sağlık & Emniyet ve Çevre alanlarında gösterilen dikkat ve sergilenen performansla mümkün olabileceğine vurgu yaptı.

Kongre kapsamında açılan fuarda yer alan BIL standı beğeni toplarken, fuarın açılışında Genel Müdürümüz Çay, stand ziyaretçileriyle bizzat ilgilendiler.